Захисний шар для бейджа

Якщо у бейджа немає захисту від затирання, то його фон, а також логотип компанії починає повільно, але впевнено стиратися через тертя об верхній одяг, одяг в шафі, і багато інших непомітних, але існуючих «стираючих чинникыв». Чи помічають клієнти «не свіжі» бейджи? Так. Чи роблять вони не вигідні для компанії висновки? Теж так, навіть не сумнівайтеся.

Згідно з нашими опитуваннями, в середньому, бейдж без захисту зберігає привабливий вигляд близько 6 місяців. Потім його зовнішній вигляд стрімко погіршується, синхронно з іміджем компанії в очах клієнта і його впевненістю в правильності свого вибору. Звідси вже рукою подати до висновку про негативний вплив поганого виду бейджа на величину обсягу продажів компанії.

Ось так виглядають потерті під час експлуатації бейджи

затертий бейдж
затертий бейджик
потертий бейдж
затертий бейдж

Поліпшити ситуацію і кардинально збільшити привабливість і термін служби бейджів допоможе наша нова технологія їх виготовлення, що дозволяє захистити логотип і фон Вашого бейджа від стирання і вигорання кольорів шаром прозорого полімеру, надаючи йому солідний, що вселяє довіру вигляд.

не стираучийся бейдж
захист бейджа

Інщі бейджи

З такими бейджами Ваші співробітники будуть впевнено спілкуватися з клієнтами, пишаючись своїм зовнішнім виглядом і роботою у Вашій компанії, що обов’язково позначиться на результатах їх роботи!

Крім того, тепер більше немає обмежень по формі бейджа і його зображення – будь-який, навіть найгеніальніший, та раніше нездійсненний задум дизайнера тепер Ви зможете втілити в життя!

Якщо вас зацікавили наші послуги – будь ласка, надішліть нам запит.

ЗРОБИТИ ЗАПИТ

Ми в соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Telegram

Нам довіряють: