Дитячі бейджики

Інщі бейджи


На сьогоднішній день особливу популярність набирають бейджи для школярів, які використовуються для відображення імені, номера і назви класу, школи, гімназії, ліцею. Так само на бейджах можна розмістити інформацію про старості, відповідального за якийсь захід учня, чергового класу, використовувати для відображення приналежності до якоїсь шкільної групі, наприклад, учні IT, клуб англійської мови і т.д. Дослідження показали, що іменні таблички на території школи дисциплінують дітей, допомагають визначити номер кабінету розгубленого першокласника, а також формують почуття згуртованості.

Рекомендації по вибору кріплення, матеріалу, розміру і форми

Існують такі види кріпильних систем (кріплень):

  • На стрічці або шнурку
  • На шпильці
  • Магнітні
  • Кліпса

В цілях безпеки LuckyPrint рекомендує використовувати пластикові бейджі на магніті (вони не залишають слідів на одязі, відносно невисока ціна) або кліпсі (швидко кріпитися на затиску до уніформи. Недоліком є деякий нахил прикріпленого бейджа). Розмір краще вибрати не великий, форму будь-яку довільну, без гострих кутів.

Чому наші бейджи для школярів краще за інших?

Наша компанія запатентувала свою унікальну технологію виробництва, яка дозволяє створювати безпечні бейджики індивідуальної форми з спеціальним захисним шаром від затирання.

  • Конкурентоспроможна ціна
  • Суворе дотримання термінів
  • Контроль на всіх етапах виробництва

Замовити оптом бейджи для школярів можна зателефонувавши за телефоном, вказаним в розділі контакти, оформивши зворотний дзвінок або написавши на електронну пошту. Найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами для консультації.

Rate our products
product image
Overall rating
5 based on 1 votes
Company
Lucky Print
Product
Дитячі бейджики

Ми в соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Telegram

Нам довіряють: