Вертикальні бейджи

Вертикальні бейджи
Вертикальні бейджи
  • Вертикальні бейджи

Вертикальний бейдж
Вертикальний бейдж
  • Вертикальний бейдж

Вертикальні бейджи
Вертикальні бейджи
  • Вертикальні бейджи

Бейдж вертикальний

Бейдж вертикальний

  • Бейдж вертикальний

Вертикальні бейджи на стрічці
Вертикальні бейджи на стрічці
  • Вертикальні бейджи на стрічці

Бейдж вертикальний
Бейдж вертикальний
  • Бейдж вертикальний

Інщі бейджи


Якщо Ви є представником компанії, яка проводить конференції, семінари, тренінги, виставки, ми рекомендуємо для швидкого налагодження комунікації між її учасниками оформити замовлення на вертикальні бейджи в поліграфії Lucky Print, які підкреслять стильність і високий рівень підготовки до заходу.

Наші переваги

Наша компанія розробила власну, запатентовану технологію виробництва пластикових вертикальних бейджів, які можуть бути різної форми (стандартної і довільної) і будь-якого розміру. Головною особливістю і відмінністю нагрудної таблички Lucky Print є покриття вироби спеціальним захисним шаром від затирання, що дозволяє довго зберігати презентабельний вигляд.

Особливості вертикальних бейджів

До однієї з особливостей вертикального бейджа відносять вид кріплення, як правило, на шнурку або стрічці, маючи додаткову область для друку рекламного матеріалу. Ширина стрічки від 1,5 до 2 см, довжина шнурка 90 см. Виробляються з віконцем для вставки імені, прізвища, посади. Перевагою також є можливість багаторазового використання бейджів.

Кріплення може бути наступних видів:

  • На карабіні;
  • На кліпсі (прищіпки)
  • Розмір кріплення підбирається, орієнтуючись на товщину стрічки.

Оформляйте замовлення в нашій компанії, і Ви отримаєте гарантовано якісний, стильний товар. Ми з радістю допоможемо клієнту підтримувати високий імідж компанії.

Як замовити

Купити в інтернет-магазині вертикальні бейджи в Одесі з доставкою по всій Україні можна зателефонувавши за телефоном, вказаним в розділі контакти, написавши на електронну пошту або оформивши зворотний дзвінок. Менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом для консультації.

Rate our products
product image
Overall rating
5 based on 3 votes
Company
Lucky Print
Product
Бейджи вертикальні

Ми в соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Telegram

Нам довіряють: