Про нас

Ви знаходитесь на потрібному сайті в правильний час!

Принципи роботи нашої компанії:

  1. Робота без посередників – ми є прямим виробником, тому не затягуємо терміни і особисто відповідаємо за якість продукції. Таким чином, Ви економите час, гроші і свої нерви. Формат роботи без посередників в особі рекламних агентств, дозволяє глибоко проникнути в важливі аспекти Ваших маркетингових задач.
  2. Будь-яка форма, дизайн і колір – ми знаємо, що таке бейджи вільної форми, і успішно виконуємо замовлення навіть з самими незвичайними критеріями. З огляду на той факт, що промо-продукти повинні виділяти Вашу компанію, її переваги і оригінальність серед інших організацій, ми готові допомогти Вам вирватися вперед і обігнати конкурентів. У цьому нам допомагають ексклюзивні і запатентовані технології та розробки, яких ще немає у наших колег.
  3. Орієнтація роботи на Вас, як на нашого клієнта.Наше завдання – створити для Вас промо-продукти, які допоможуть створити ідеальний корпоративний стиль і поліпшити імідж Вашої компанії. Вам більше не доведеться працювати з великою кількістю підрядників – Ви можете звернутися до нас, і ми вирішимо проблеми, пов’язані з поліграфією і рекламою.
  4. Гарантія якості – ми відповідаємо за результат своєї роботи, тому даємо гарантію на 1 рік на кожне замовлення.
  5. Ваші надійні помічники – хто сказав, що тільки бейджи допомагають просувати Ваш бренд? Ми вважаємо, що корпоративний стиль повинен включати і інші елементи:


    Як бачите, ми готові забезпечити Вас всією необхідною продукцією, щоб Ваш бізнес максимально привертав увагу і перетворював потенційних клієнтів в вдячних користувачів Вашими продуктами та послугами.

Зробіть запит, напишіть нам на пошту: zakaz@lpr.ua, або зателефонуйте: +38 (048) 777-33-11, +38 (048) 777-11-39, +38 (097) 113-37-37

Lucky Print

Lucky Print – Ваш надійний підрядник промо-продуктів на багато років!

Ми в соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Telegram

Нам довіряють: