Брелок з гравіюванням

Брелок з гравіюванням
Брелок з гравіюванням
  • Брелок з гравіюванням

Брелок з гравіюванням може бути рекламним інструментом, сувеніром, а також сучасним аксесуаром для ідентифікації ключів. Гравіювання наносять без механічного контакту, що знижує кількість браку при виробництві. Перевагою такого способу нанесення зображення є можливість зробити брелоки зі змінною інформацією невеликими тиражами, до нестачі можна віднести неможливість нанесення повнокольорового зображення.

Де можна використовувати

У брелка з гравіюванням широкий спектр застосування: Співробітникам компанії, клієнтам в якості рекламної промо-продукції. Для торгових залів, готелів, готелів, спортзалів, і т д. Для друзів, родичів, колег, з логотипами компанії.

Що можна нанести гравіюванням

Гравіюванням можна нанести на брелок будь-яку інформацію: напис, зображення, логотип компанії, номер готелю, адреса сайту та ін.

Розміри, форма і матеріал брелків

Нанесення зображення методом гравіювання на брелоках виконується лазерною установкою. Матеріал, на який потрібно нанести гравіювання, картинку, напис, може бути різним, ми виробляємо брелоки з гравіюванням акрилові й дерев'яні. Форма і розмір готового виробу може бути довільною, стандартної і нестандартної, іншими словами будь-хто.

Терміни, ціни виготовлення і доставка

Терміни і ціни прораховуватимуться індивідуально при консультації менеджером. Для прорахунку необхідно вказати кількість готових виробів і надати макет (в разі його відсутності наші дизайнери розроблять кілька варіантів на вибір). Доставка по Одесі здійснюється безкоштовно кур'єром, по Україні доставляємо товар будь-яким зручним для Вас способом (Нова пошта, ін Тайм, Укрпошта, Автолюкс і т.д.)

Чому ми

Наша компанія працює на ринку України 16 років, за цей час зарекомендували себе як надійний партнер, допомагаючи клієнтам з пошуком і втіленням цікавих ідей, з кожним роком збільшуючи випуск нових продуктів. Ми запатентували свою авторську технологію на виробництво брелків з акрилу, завдяки якій, брелоки зберігають надовго презентабельний вигляд, маючи особливий, захисний шар від затирання. Співробітники контролюють виробництво на кожному етапі, гарантуючи відвантаження в чітко встановлені терміни.

Як оформити замовлення

Для того що б замовити брелоки з нанесенням гравіювання необхідно зателефонувати, написати на пошту, вказану в розділі контакти або оформити зворотний дзвінок. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з Вами для консультації.

Rate our products
product image
Overall rating
5 based on 1 votes
Company
Lucky Print
Product
Брелок з гравіюванням

Ми в соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Telegram

Нам довіряють: