Бейджи для конференцій

Бейдж для конференції
Бейдж для конференції
  • Бейдж для конференції

Інщі бейджи


Бейджи для виставки, ярмарки, конференції – необхідний елемент одягу, який виконує важливу функцію, допомагає людям знайомиться. Як правило, на подібних заходах використовують вертикальний бейдж на стрічці або шнурку, вони за розміром більше нагрудних табличок, завдяки чому є додаткова площа для інформації. Ім'я переважно друкувати великими літерами. Колір для співробітників, гостей та доповідачів в ідеалі повинен відрізнятися, так простіше з далека визначити статус учасника. Іноді в процесі бейдж може перевертається, тому ми друкуємо інформацію з двох сторін. Якість бейджів для ярмарків відображає рівень організаторів, адже з дрібниць формується імідж компанії.

Розмір і форма з якого матеріалу

Розмір вертикального бейджа кращий 105мм х 70мм або будь-який інший за бажанням клієнта. Форма може бути стандартної (круглої, овальної, прямокутної, квадратної) або довільної (у формі логотипу компанії, листочка, землі, дерева і т.д.). Ми виробляємо пластиковий бейдж для презентацій за власною запатентованою технологією із захисним шаром від затирання (patent 106707) використовуючи двосторонню трафаретний друк і акрил. Зображення не має повітряного прошарку між печаткою і пластиком, за рахунок цього картинка виходить насиченою, найкращим способом відображаються кольори і відтінки, завдяки чому бейдж виглядає презентабельно.

Наші переваги

Поліграфія Lucky Print працює на ринку України з 2008 року, за цей час зарекомендувала себе як надійний партнер, що виробляє якісну продукцію. Наші співробітники мають великий досвід і контролюють виробництво на кожному етапі що гарантує відвантаження товару в обумовлені терміни. & Nbsp; & nbsp; Дизайнери допоможуть виготовити макет в разі його відсутності, запропонують сучасні і стильні варіанти. Головним нашим завданням є виробництво бейджів, застосування яких підкреслило б високий імідж компанії. Ми можемо виготовити бейдж незвичайної форми (наприклад, повторюючи частково або повністю форму логотипу), який буде виділятися і виробляти приємне враження на учасників виставок і конференцій.

Вартість, терміни і умови доставки

Ціна і терміни на виготовлення обумовлюються індивідуально, і залежать від багатьох факторів, таких як: обсяг замовлення, завантаженість на виробництві на поточний момент, складність виконуваного завдання і т.д. Доставку по Одесі здійснюємо безкоштовно кур'єром. Купити бейджи в Києві та інших регіонах України можна оформивши доставку будь-якою кур'єрською компанією (Новою Поштою, Укрпоштою, Автолюксом і т.д.).

Як купити?

Оформити замовлення бейджів оптом на сайті можна замовивши зворотний дзвінок, або зв'язавшись по телефону, пошті, вказаній в розділі контакти.

Ми в соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Telegram

Нам довіряють: