Бейджи для співробітників страхових компаній

Інщі бейджи


Бейджи для страхових агентів підкреслюють корпоративний стиль компанії, допомагають налагодити комунікацію між співробітником і клієнтом, формуючи шанобливе ставлення до організації. Це дуже важливо, адже страховий агент, працюючи в цій галузі повинен викликати насамперед довіру і бажання співпрацювати. Нагрудні таблички твір Нашою компанією виглядають презентабельно, вони допоможуть Вам справити перше приємне враження і швидко налагодити контакт з замовником.

Особливості нашої продукції і матеріали

Бейжда для страхового агентства може бути виконаний з різних матеріалів: дерев’яний, металевий, пластиковий.

В основному Ми спеціалізуємося на виробництві пластикового бейджа із захисним покриттям (залиті полімером) за запатентованою нами технології (patent 106707).

Наш продукт може бути виконаний:

  • З можливістю застосування лазерного гравірування, шовкографії.
  • З імітацією будь-якої фактури (дерева, паперу, металу, шкіри).
  • Із застосуванням тиснення і фрезерування.

Кріплення для нагрудних табличок можуть бути наступні:

  • Магнітне: чи не проколює одяг, зручно фіксується, має відносно високий прайс, недоліком є обмеження для людей з кардіостимуляторами.
  • Булавка: бюджетний варіант, може залишати сліди на одязі.
  • Шнурок або стрічка: як правило більше за розміри, має додаткову площу для брендування.
  • Кліпса: швидко кріпиться і знімається, мінусом є технологічний нахил прикріпленого значка.

Який можуть бути форми, розміру

Форма може бути круглої, квадратної, прямокутної, овальної, а також нестандартної, довільної (наприклад, у формі логотипів, листочка, зірочки і т.д.) & Nbsp; & nbsp; Розмір за бажанням клієнта виготовимо будь-хто. Як правило страхові агенти використовують горизонтальні бейджи.

Чому варто замовити виготовлення у нас

Lucky Print є прямим виробником і має в своєму розпорядженні усім необхідним обладнанням, завдяки чому наші співробітники контролюють виробництво на кожному етапі. & Nbsp; Звернувшись до нас, ви отримаєте безкоштовну консультацію, при необхідності допоможемо створити макет (дизайнер запропонує на вибір 3 варіанти, вам залишиться вибрати найбільш підходящий). Піклуючись про свою репутацію виробляємо стильні і сучасні бейджи, підкреслюючи високий імідж замовника, завдяки чому з нами на постійній основі співпрацюють багато клієнтів протягом більше 11 років.

Вартість, терміни і умови доставки:

Вартість бейджів прораховується індивідуально і залежить від кількості кольорів і тиражу (мінімальне замовлення 50шт), терміни виготовлення залежать від завантаженості на виробництві на поточний момент і обсягу замовлення. Наявність готового макету або його відсутність так само впливає на терміни виготовлення продукції, так як потрібен додатковий час для його створення і узгодження з клієнтом.

Доставка по місту Одеса здійснюється безкоштовно, в інші регіони України доставимо товар будь для Вас службою автоперевезення. (Нова пошта, Автолюкс, Укрпошта і т.д.)

Як оформити замовлення?

Для оформлення замовлення зв’яжіться з менеджером зателефонувавши по телефону або написавши на пошту, вказану в розділі контакти. Так само можна замовити зворотний дзвінок на сайті, з Вами зв’яжуться найближчим часом для консультації

Ми в соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Telegram

Нам довіряють: