Бейджи для співробітників банків

Бейджи для банку
Бейджи для банку
 • Бейджи для банку
Бейджи для банків
Бейджи для банків
 • Бейджи для банків
Магнітні бейджи для банку
Магнітні бейджи для банку
 • Магнітні бейджи для банку
Бейджи для банку
Бейджи для банку
 • Бейджи для банку

Інщі бейджи

Бейдж для співробітників банків і корпорацій & ndash; це важливий елемент одягу, який представляє собою нагрудну табличку і відображає посаду, ім’я, прізвище персоналу, що дозволяє швидко налагодити комунікацію з клієнтом, підвищити рівень обслуговування. Кожна поважаюча себе компанія розуміє, що імідж і перше враження про неї формують дрібниці, з якими зіштовхується клієнт в процесі обслуговування. Тому важливо, щоб бейджи, були виконані з якісних матеріалів із застосуванням сучасних технологій і виглядали презентабельно. Також бейдж з логотипом компанії співробітники будуть носити як би відчуваючи приналежність до однієї команди, як правило, це скріплює колектив. Для банківських працівників в основному застосовують горизонтальний бейдж, щоб їх було добре видно в положенні сидячи.

Види кріплення нагрудних табличок

У сфері обслуговування використовують бейджі з віконцем для інформації та іменні. В основному ми спеціалізуємося на виробництві пластикового бейджа за запатентованою нами технології, із захисним шаром від затирання, залиті смолою. Застосовуємо наступний вигляд кріплення:

 • Магнітне (не псує одяг, протипоказаний для людей з кардіостимуляторами).
 • Булавка (більш бюджетний варіант, проколює тканину, може залишати сліди).
 • Кріплення на кліпсі (має невеликий нахил).
 • Характеристики пластикового бейджа

Характеристики бейджиків для співробітників банківської сфери

 • Форма: може бути круглої, квадратної, прямокутної, а так же нестандартної (у формі листочка, зірочки і т.д.);
 • Матеріали: комбінація деяких видом пластику;
 • Розмір: може бути будь-який за бажанням клієнта (в основному від 4…-… 7 см*3 см);
 • Друк: нанесення шовкотрафаретного та повноколірного друку;
 • Додаткові можливості: нанесення тиснення, лазерного гравіювання, шовкографії, фрезерування;
 • Переваги: захисний шар, завдяки якому виріб довго має презентабельний вигляд; імітація будь-якої фактури.

Чому ми

Lucky Print працює на ринку України более12 років, за цей час зарекомендували себе як надійний партнер, з нами на постійній основі співпрацюють багато клієнтів. Для виготовлення бейджа ми використовуємо найкращі матеріали та свою запатентовану технологію. Наші дизайнери допоможуть розробити макет бейджа із застосуванням Вашого лого, який допоможе підкреслити корпоративний стиль компанії. Досвідчені співробітники контролюють виробництво на кожному етапі виготовлення, завдяки чому наш товар відвантажується в обумовлені терміни найкращої якості.

Ціни, терміни і умови доставки

Вартість, терміни виготовлення продукції обумовлюються індивідуально з менеджером і залежать від багатьох факторів (наявності або відсутності макета готового виробу, обсягу виконуваного замовлення, завантаженості на виробництві, складності виконуваної роботи). Доставку по місту Одеса здійснюємо безкоштовно кур’єром, в інші регіони України доставимо товар будь-яким зручним для Вас способом (Новою Поштою, Автолюксом, і іншими транспортними компаніями).

Як оформити замовлення?

Для замовлення бейжда можна оформити зворотний дзвінок на сайті або зателефонувати за номером телефону, написати на пошту, вказану в розділі контакти. Менеджер зв’яжеться з Вами для консультації найближчим часом.

Rate our products
product image
Overall rating
5 based on 1 votes
Company
Lucky Print
Product
Бейджи для банку

Ми в соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Telegram

Нам довіряють: