Бейджи медичні

Бейджи для аптеки
Бейджи для аптеки
 • Бейджи для аптеки

Бейджик для медика
Бейджик для медика
 • Бейджик для медика

Бейдж для лікаря
Бейдж для лікаря
 • Бейдж для лікаря

Бейджи для стоматологів
Бейджи для стоматологів
 • Бейджи для стоматологів

Бейджи для фармацевтів
Бейджи для фармацевтів
 • Бейджи для фармацевтів

Бейдж для медиків
Бейдж для медиків
 • Бейдж для медиків

Бейджик для медиків
Бейджик для медиків
 • Бейджик для медиків

Бейджи для аптеки
Бейджи для аптеки
 • Бейджи для аптеки

Бейджи для лікарів
Бейджи для лікарів
 • Бейджи для лікарів

Бейджики для аптек
Бейджики для аптек
 • Бейджики для аптек

Бейджи для аптек
Бейджи для аптек
 • Бейджи для аптек

Інщі бейджи


Бейджи для лікарів, медичних працівників (медсестра, медбрат, санітарка і друго медперсоналу) – це елемент уніформи, який допомагає обслуговуючому персоналу швидше налагодити контакт з пацієнтами. Бейджик для медпрацівників може бути виготовлений з таких матеріалів як: пластик, дерево, метал. Полиграфiя Lucky Print виробляє бейджи використовуючи пластик з власної авторської технології (patent 106707), які відрізняються презентабельним зовнішнім виглядом, який зберігається протягом тривалого терміну експлуатації за рахунок спеціального верхнього захисного шару.

Який може бути розмір і форма

Важливо, щоб бейдж підтримував імідж компанії медпрацівників, даючи зрозуміти підлеглому що він частина команди. Клієнт в свою чергу відчуває гідний рівень медичного обслуговування і уважний підхід до пацієнтів. Наші технології дозволяють виробляти нагрудні таблички різної форми і розміру з можливістю повнокольорового друку, що робить його унікальним, таким, що запам’ятовується, з довгим терміном експлуатації.

Види кріплення бейджів

Ми пропонуємо виготовлення бейджів з віконцем під ім’я і іменних- віддрукованих і залитих спеціальним захисним шаром. Варіанти кріплення можуть бути різні: на магнітній основі, шпильці, шнурку або стрічці.

Хто може використовувати

Бейджи для медичних працівників повинні бути читабельними на відстані одного – двох метрів. Їх можуть використовувати терапевт, медсестри, медбрат, хірург, акушер, гінеколог, офтальмолог, педіатр, лаборант і будь-який інший медичний працівник

Чому ми?

Звертайтеся в Lucky Print і замовляйте стильну, якісну, брендування продукцію за прийнятною ціною! Ми гарантуємо відвантаження товару в обумовлений термін, контролюємо виготовлення продукції на кожному етапі. Нам довіряють виробництво бейджів багато відомих компаній, працюючи з нами на постійній основі, і задоволені високим рівнем обслуговування (деякі зразки робіт представлені на нашому сайті).

Замовляйте у нас виготовлення бейджів зателефонувавши за телефоном, вказаним в розділі контакти, написавши на пошту або оформивши зворотний дзвінок. В найкоротший час менеджер зв’яжеться з Вами для уточнення деталей Вашого замовлення.

Rate our products
product image
Overall rating
5 based on 2 votes
Company
Lucky Print
Product
Бейджи медичні

Ми в соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Telegram

Нам довіряють: