Дерев’яні некхенгери

 • Дерев’яні некхенгери

 • Органічні некхенгери

 • Некхедери з дерева

 • Некхедери для меду

 • Дерев’яні некхенгери

Некхенгери

Некхенгер – це (від англ. «Neckhanger» – «нашийник» або «висить на шиї»), – дерев’яна бирка (ярлик, підвіска) на товар, стає дуже популярним продуктом. Його здатність привертати увагу використовується для збільшення продажів все більшим числом виробників, що бажають повідомити покупцеві інформацію про натуральність і корисність свого продукту.

Перевагою дерев’яного ярлика є здатність одним своїм виглядом, так би мовити, без зайвих слів, формувати у покупця впевненість в екологічності вмісту упаковки. Застосовувати дерев’яні ярлики для виділення свого продукту із загальної маси найбільш вигідно, в першу чергу, виробникам натуральних продуктів харчування, одягу, лікарських препаратів.

Матеріали для виготовлення дерев’яних підвісок досить різноманітні: натуральний дерев’яний шпон, дерев’яний масив різних порід дерева, а також багатошарова фанера. Спосіб виготовлення вибирається залежно від дизайну самого продукту, маркетингової концепції просування, тиражу, а також бюджету. Підбір оптимального варіанту виготовлення еко-бирки – дуже важливий етап, від якого в кінцевому підсумку залежить ефективність всього просування продукту на ринку.

Ось головні технічні моменти, які необхідно врахувати при виборі варіанту виготовлення еко-підвіски:
 • Мінімальний і максимальний розмір тиражу (місячної потреби)
 • Розмір символів і мінімальної товщини ліній графічних елементів
 • Кількість квітів друку, відповідність Pantone
 • Наявність / відсутність змінних даних на ярлику
 • Наявність / відсутність магнітного кріплення.
Способи нанесення зображення на дерев’яну поверхню вибираються виходячи з перерахованих вище умов, і можуть б наступними:
 1. Лазерне гравірування / різання наскрізь
 2. Тиснення
 3. Випалювання
 4. Шовкографія (трафаретний друк)
 5. Струменевий УФ друк
 6. Інкрустація

Кожен спосіб має свої переваги і обмеження, тому найкращий результат частіше досягається комбінацією декількох методів нанесення зображення, а також підбором оптимального способу обробки поверхні дерева, у вигляді випалу, покриття морилкою, створення ефекту зістареної деревини, а також шорсткості, або навпаки – гладкості еко- бирці. За формою, товщині і розміром дерев’яна еко – підвіска може бути найрізноманітнішою: кружечки, овали, прямокутники, сердечка, листочки, а також об’ємні фігури: кубики, кульки, бублики, пірамідки, стилізовані тварин, фруктів, машинок, і т.п. Для отримання кращого результату виправдано виготовлення декількох варіантів тестових зразків ярликів і міні-партій, які можна буде протестувати на фокус-групі, і, дізнавшись реакцію цільової аудиторії, внести при необхідності корисні зміни перед запуском основної партії. Підібрати оптимальний варіант виготовлення еко-ярлика для Вашого продукту під конкретну маркетингову задачу – серйозне завдання, за яку наші фахівці з готовністю візьмуться, і зроблять все, щоб наша співпраця була успішною взаємовигідним!

Стоимость изготовления деревянных некхенгеров

Для детального розрахунку надайте нам такі дані:
 • Плановану дату комплектації, і місто
 • Макет бирки (або тих завдання)
 • Мінімальний / максимальний місячний тираж
Наші менеджери узгодять усі деталі замовлення, оперативно нададуть вартість виготовлення, а також дадуть корисні рекомендації в разі необхідності.

Термін виготовлення партії дерев’яних ярликів в середньому становить 15 робочих днів. У разі необхідності виготовлення спеціального оснащення (кліше, штамп, і ін.), А також необхідності виготовлення пілотних зразків – графік поставок узгоджуємо індивідуально.

Умови доставки

Доставку замовлень по нашому улюбленому м.Одесі ми здійснюємо за наш рахунок. По всій Україні замовлення відправимо зручним для замовника перевізником (Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс і т.д.), заздалегідь погодивши всі деталі.

Як замовити

Чекаємо Ваших замовлень за телефонами (048) 777-33-11, 777-11-39, або пишіть нам на пошту: zakaz@lpr.ua В найкоротший час ми надамо всю необхідну інформацію і необхідні зразки наших продуктів. Наша компанія Lucky Print вже більше 15 років – в числі надійних підрядників вітчизняних товаровиробників. Ми знаємо – що для Вас важливо і як це забезпечити. Розміщуючи замовлення у нас – Ви завжди будете отримувати продукцію точно в строк. Комфорт в роботі з нами – наша відмінна риса!
Rate our products
product image
Overall rating
5 based on 1 votes
Company
Lucky Print
Product
Дерев'яні некхенгери

Ми в соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Telegram

Нам довіряють: