Як отримати дохід про який ви не здогадувалися

Бейджи – якісний бейдж невід'ємний атрибут будь-якої успішної сучасної компанії. Поки Ваші співробітники носять бейджі, їх бейджи носять гроші! Або до Вас або від Вас. Вони розмовляють з Вашими клієнтами! Вони їм розповідають про Вашу компанію своїм виглядом. Слідкуйте за їх видом!

Бейджи – це основна частина фірмового стилю будь-якої фірми. Люди винайшли бейджи для того, щоб Ваш співрозмовник міг легко зорієнтуватися, з ким він має справу. Так як бейджик несе практично ту ж інформацію, що і візитка, тільки виставлена напоказ.

На сьогодні бейджи – це елемент одягу, призначення якого вказати на приналежність людини до конкретної компанії або підприємства. Глянув на бейдж – і відразу стає ясно, де і ким працює ця людина і як до нього звертатися, якщо написані прізвище, ім'я та по батькові, то до його носію бажано так і звертатися, а не просто по імені.

Бейдж – це ефективне доповнення іміджу Ваших працівників. Це необхідний помічник при проведенні зустрічей, презентацій, семінарів, допоможе налагодити контакт з потенційним клієнтом і виділитись серед конкурентів.

Щодня ми звикли бачити найпростіший, пластмасовий бейдж, що називається без зайвих претензій. Але, в той же час, бейдж може бути і більш елегантним, спеціально виготовленим на замовлення. На такий бейдж можна нанести логотип Вашої фірми, що буде свідчити про солідність організації, яка не економить на своєму іміджі.

Виготовлення бейджів для підприємства виконується на замовлення. Над унікальністю Вашого бейджа працюватимуть наші креативні дизайнери. Які, допоможуть Вам розробити оригінальний дизайн. У підсумку, ми виготовимо бейдж на високому рівні, і вирішимо чималу частку Ваших презентаційних проблем.

А так як ми є прямим виробником і у нас є власна виробнича база, це дозволить Вам отримати ціни від виробника на виготовлення бейджів, а також принесе спокій за термінами і обсягами виконання Вашого замовлення, за рахунок застосування прогресивних технологій і якісних матеріалів. Будучи прямим виробником, ми контролюємо якість виготовлення Ваших виробів на всіх етапах його виробництва, що забезпечує найвищу якість продукції, а також найбільш вигідні умови для співпраці.

Ми в соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Telegram

Нам довіряють: