Як нова ідея брелока стала прибутковою промо акцією

Багато з відвідувачів нашого сайту напевно вже стикалися з таким видом промопродукції, як брелоки. Вам відомо, як працює ця продукція і наскільки вона ефективна. Напевно багато хто знає і про складнощі, що виникають при замовленні і виготовленні брелоків.
Самий прикрий недолік в рекламній кампанії з брелоками – це ризик того, що якась незначна на перший погляд деталь, непомітне упущення в дизайні, розмірі, формі брелока може зробити кампанію провальною. І при цьому у вас на руках залишаються десятки, якщо не сотні тисяч брелоків, які ви до того ж чекали півроку. Напевно це знайома ситуація для багатьох маркетологів і управлінців.

Однак не впадайте у відчай – не все втрачено! З Lucky Print ви можете дозволити собі створити найефективнішу рекламну акцію з усіх, що у вас бували! Чому? Все просто: на відміну від інших компаній, ми даємо своїм клієнтам можливість замовляти брелоки невеликими партіями, по кілька десятків, сотень або тисяч штук. Таким чином у замовника є можливість відстежити всі плюси і мінуси створеного макета. Якщо промопродукція працює і приносить очікувані результати, значить, ви спокійно можете замовляти великий тираж (кілька десятків або сотень тисяч). Якщо ж спостерігається низька віддача, то у вас є можливість внести зміни в макет. Так ви уникаєте ризику і створюєте те, що підходить саме вашій компанії.
Такий спосіб роботи дасть вам можливість мінімізувати можливі ризики і створити брелок, яким споживач буде користуватися не один місяць. Ви можете експериментувати: змінювати форму брелока, колір, матеріал поверхні і т.п. Результат не змусить себе чекати – рекламна кампанія буде успішною, а кошти, витрачені на неї, окупляться в рази!

Tags:

Ми в соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Telegram

Нам довіряють: