Три причини оновити бейдж

Задайте просте питання – що таке бейдж? Частина корпоративного стилю або щось більше?

Виходячи з досвіду і відгуків наших клієнтів, ми стверджуємо, що бейдж володіє трьома властивостями, які важливі для вашого бренду:

  1. Привертає увагу. Ми завжди враховуємо особливості компанії, для якої розробляємо макет бейджа. Роблячи ставку не тільки на колірну гамму, але і оригінальність логотипу або місії компанії, ми створюємо продукт, який просуває Ваші ідеї і одночасно формує у потенційного клієнта довіру, поступово перетворюється в лояльність.
  2. Розповідає про компанію. Тільки уявіть: Ваш менеджер або продавець-консультант ще нічого не сказав, а клієнт вже склав свою думку про ваш бренд. Думаєте, такого не буває? Давайте міркувати логічно, якщо:
    • Позиціонуєте себе як успішна компанія, чому на грудях співробітника знаходиться пом'ятий, затертий бейджик продавця?
    • Говоріть, що ваш продукт або послуга є унікальними, оригінальними, з комплексом відмінностей від аналогів, представлених на ринку, тоді чому бейдж НЕ наділений такими якостями?
    Можна продовжити і іншими міркуваннями, але найголовніше питання – ви хочете, щоб клієнта турбували ці аспекти? Що б ми не думали, але люди помічають всі дрібниці.
  3. Допомагає встановити контакт з клієнтом. Ви помічали, що люди набагато частіше звертаються за допомогою до вже знайомих фахівців? Ми обов'язково прийдемо в салон, де нам якісно зробили послугу до «свого» майстра, тобто до людини, якого вже знаємо по імені і змогли особисто оцінити його підхід до роботи.

Коли клієнт знайомиться з вами і вашим брендом, він обов'язково подивиться на ім'я, логотип та інші дані, зазначені на бейджі. Можливо, він щось не запам'ятає, швидше за все, навіть не вимовить ім'я співробітника вголос. Але контакт вже відбувся – підсвідомо людина вже стикнулась з вашою компанією. А це означає, що шанси на успішну співпрацю значно підвищилися.

Бейдж – особа компанії

Погодьтеся, що на першому місці має стояти якість і гарантія того, що ваші обіцянки мають підстави, аргументацію і будуть виконані.
Якщо ця умова вже виконана, ми готові розробити для вас макет працюючого бейджа, який переконає клієнтів – їм варто вибрати саме вашу компанію.

Бейджи для різних компаній
Бейджи для різних компаній
  • Бейджи для різних компаній

Інші бейджи

Tags:

Ми в соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Telegram

Нам довіряють: