Прибуток захований в вашому бейджі

Спеціалізуючись на виготовленні іміджевої та промо-продукції, ми розкрили один секрет, який стосується особливостей поведінки бейджів, надають сильний вплив на ефективність і успішність проведення промо-компаній і сприйняття Торгової Марки.
Цей секрет – зовнішній вигляд корпоративного бейджа, що є важливою складовою іміджу співробітників і візитною карткою компанії. Його «стильність» і охайність говорять клієнтові про надійність і успішності компанії, і, допомагають визначити розумну ступінь довіри до компанії.
Поки бейдж новий – все добре, однак, з часом, на ньому неминуче з’являються потертості і перетворюють його з помічника, на справжнісінького «шкідника». Логотип компанії і коліровий фон бейджа, піддаючись робочим навантаженням, перестають виконувати покладені на них функції, і починають сіяти зерна сумніву у розумі клієнтів. Сьогодні ми не знаємо способу точно визначити збиток від недоотриманого прибутку і величину негативного впливу затертих бейджів на обсяги продажів, проте, ми знайшли спосіб збільшити термін експлуатації нових бейджів в кілька разів!

Завдяки нашій новій, запатентованій технології, з’явилася можливість захисту Вашого логотипу від стирання і вигорання кольорів шаром прозорого полімеру, кардинально збільшити привабливість і термін служби бейджів, а також зняти обмеження в дизайні бейджа за формою, розміром і колірному виконанню, надаючи йому солідний, вселяючий довіру вигляд. Тепер співробітники можуть впевнено спілкуватися з клієнтами, пишатися своїм зовнішнім виглядом і роботою в компанії, що позитивно позначається на їх результатах!
Ми хочемо стати корисними Вашому бізнесу і готові врахувати всі побажання до характеристик нових бейджів, а так само до будь-якої промо-продукції, яка допоможе скоротити витрати і збільшити Ваші обсяги продажів.

Мінімальна сума замовлення тиражу – 3000 грн.
На всю нашу продукцію ми надаємо гарантію 1 рік.

Ми в соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Telegram

Нам довіряють: