Брелоки з дерева

Дерев'яні брелоки
Дерев’яні брелоки

Дерев’яний брелок с надписом

Брелки з дерева
Брелки з дерева

Дерев’яний брелок з номером

Брелоки з дерева – це аксесуар, який використовується, як правило, в рекламних цілях як промо продукція або для ідентифікації ключів. Дерево є екологічно чистим матеріалом, тому вибір цього виду брелока в першу чергу зацікавить фірми спрямована на захист довкілля. Хоча даний продукт має свої недоліки, наприклад, низька міцність, чи не естетичне відображення повнокольорового зображення на дерев’яній поверхні.

Де можна використовувати

Дерев’яні брелоки можна використовувати:

  • Як сувенір, подарований колегам, друзям, родичам, клієнтам.
  • В якості брелока-підвіски підкреслюючи екологічність продукту (клієнт на підсвідомості сприймає продукт як натуральний)
  • Як промо продукція, в рекламних цілях.
  • Для готелів, магазинів і інших організацій де необхідно ідентифікувати ключі. Такі брелоки називають номерними, з одного боку можна нанести зображення, з іншого логотип компанії.

Розмір, форма і фурнітура

Ми виготовимо дерев’яні брелоки на замовлення з фанери, дерева або ламелі. При бажанні нанесемо гравіювання. В процесі обробки деревного матеріалу застосовуємо як класичну столярну, так і сучасну лазерну установку, що дозволяє створити виріб будь-якої форми і розміру. Як кріплення використовуємо тільки якісну, надійну, перевірену фурнітуру, ланцюжок або кільце.

Наші переваги

Компанія LuckyPrint працює на ринку України з 2006 року, за цей час ми себе зарекомендували як надійний партнер, нам довіряють багато компаній, асортимент виготовлених нами продуктів збільшується з кожним роком. Головною метою для нас є допомога клієнту в створенні високого іміджу компанії, а також в пошуку і реалізації ідеального корпоративного стилю. Співробітники контролюють процес виробництва на кожному етапі, завдяки цьому ми виробляємо якісний продукт в обумовлені терміни. При необхідності наші дизайнери допоможуть вам створити ескізи моделей стильних, сучасних дерев’яних брелків.

Терміни, умови доставки і вартість виготовлення

Вартість і терміни виготовлення брелків обговорюються з менеджером індивідуально і залежать від обсягів і складності виконаної роботи. Доставку по Одесі здійснюємо безкоштовно, по Україні доставимо дерев’яні брелоки будь-яким, зручним для Вас способом (Нова Пошта, Укрпошта, Автолюкс і т.д.)

Як оформити замовлення

Замовити дерев’яні брелоки оптом можна зателефонувавши нам по телефону, написавши на пошту, яка вказана в розділі контакти або оформивши зворотний дзвінок. Найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами для консультації

Rate our products
product image
Overall rating
5 based on 2 votes
Company
Lucky Print
Product
Брелоки з дерева

Ми в соціальних мережах:

Facebook
Instagram
Telegram

Нам довіряють: